Bardzo , ale to bardzo możliwe że będę kręciła VLOGI :D To polega na tym że to jest jak taki blog , tylko ja będę tam się pokazywała i mówiła :P Jeżeli chcecie żebym prowadziła to piszcie :D Nwm co jeszcze pisać.. Hmm.. Nie lubię szkoły i mam już dość , jutro (w piątek) mam drugą geografie bo zastępstwo . Chyba wezmę żyletkę . Czy wy też nie możecie się doczekać ferii ? Bo ja bardzo :3 Tak bardzo że , achh.. Bo na początku jadę do fryzjera, zrobię sobie końcówki Ombre i zetnę lekko :P Pozdrooo . :)

nie moge sie doczekac vloga!
OdpowiedzUsuń