Bardzo , ale to bardzo możliwe że będę kręciła VLOGI :D To polega na tym że to jest jak taki blog , tylko ja będę tam się pokazywała i mówiła :P Jeżeli chcecie żebym prowadziła to piszcie :D Nwm co jeszcze pisać.. Hmm.. Nie lubię szkoły i mam już dość , jutro (w piątek) mam drugą geografie bo zastępstwo . Chyba wezmę żyletkę . Czy wy też nie możecie się doczekać ferii ? Bo ja bardzo :3 Tak bardzo że , achh.. Bo na początku jadę do fryzjera, zrobię sobie końcówki Ombre i zetnę lekko :P Pozdrooo . :)
Czat
czwartek, 15 listopada 2012
Tak, to my :3
Siema !! Dawno nie pisałyśmy nic na blogu po kur*a dziewczynom się nie chce.. Zaraz doprowadzę ich do porządku , buahuahuahauhauhauhauhauhauahauhah będę zuaa :3 No to teraz.. Może nasze zdjęcia ? Bo nie przypominam sobie żebym wstawiała :P
Werciaa :33 :
Werciaa :33 :
Karolinka :33 :
Molyy (Lola) :
Juśkaa (mordoskręt) :
Czymajcie się ! c:
Subskrybuj:
Posty (Atom)




