czwartek, 15 listopada 2012

Tak, to my :3

Siema !! Dawno nie pisałyśmy nic na blogu po kur*a dziewczynom się nie chce.. Zaraz doprowadzę ich do porządku , buahuahuahauhauhauhauhauhauahauhah będę zuaa :3 No to teraz.. Może nasze zdjęcia ? Bo nie przypominam sobie żebym wstawiała :P

Werciaa :33 :


Karolinka :33 : 


Molyy (Lola) : 


Juśkaa (mordoskręt) :


Czymajcie się ! c:




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz