Siema !! Dawno nie pisałyśmy nic na blogu po kur*a dziewczynom się nie chce.. Zaraz doprowadzę ich do porządku , buahuahuahauhauhauhauhauhauahauhah będę zuaa :3 No to teraz.. Może nasze zdjęcia ? Bo nie przypominam sobie żebym wstawiała :P
Werciaa :33 :
Karolinka :33 :
Molyy (Lola) :
Juśkaa (mordoskręt) :
Czymajcie się ! c:
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz