czwartek, 15 listopada 2012

Nie mogę się doczekać .!

Bardzo , ale to bardzo możliwe że będę kręciła VLOGI :D To polega na tym że to jest jak taki blog , tylko ja będę tam się pokazywała i mówiła :P Jeżeli chcecie żebym prowadziła to piszcie :D Nwm co jeszcze pisać.. Hmm.. Nie lubię szkoły i mam już dość , jutro (w piątek) mam drugą geografie bo zastępstwo . Chyba wezmę żyletkę . Czy wy też nie możecie się doczekać ferii ? Bo ja bardzo :3 Tak bardzo że , achh.. Bo na początku jadę do fryzjera, zrobię sobie końcówki Ombre i zetnę lekko :P Pozdrooo . :)



Tak, to my :3

Siema !! Dawno nie pisałyśmy nic na blogu po kur*a dziewczynom się nie chce.. Zaraz doprowadzę ich do porządku , buahuahuahauhauhauhauhauhauahauhah będę zuaa :3 No to teraz.. Może nasze zdjęcia ? Bo nie przypominam sobie żebym wstawiała :P

Werciaa :33 :


Karolinka :33 : 


Molyy (Lola) : 


Juśkaa (mordoskręt) :


Czymajcie się ! c: